Dom Aktualności

Chiny YGB Bearing Co.,Ltd wiadomości z firmy

Orzecznictwo
Chiny YGB Bearing Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Czas dostawy jest szybki i bardzo ważny: produkty zawsze wysyłane odpowiadają zamówieniu. Ufam im, bo nigdy się z nimi nie zawiodłem.

—— Nocnik

Rozwijaj więcej ładniejszych łożysk i po lepszych cenach, abyśmy mogli sprzedawać twoje łożyska większej liczbie klientów i zdobywać większe rynki. Dziękuję Ci!

—— Edward Deanda

Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat i należy przyznać, że świadczone przez nią usługi są powyżej oczekiwań. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— Róża

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
najnowsze wiadomości o firmie Międzynarodowa wystawa branży łożyskowej w Chinach w 2018 r

Międzynarodowa wystawa branży łożyskowej w Chinach w 2018 r

[2018-05-24 10:48:18]
2018 XVI Międzynarodowa Wystawa Przemysłu Łożyskowego w Chinach Czas: 19 maja - 22 maja 2018 r Miejsce: Szanghaj Wzięliśmy udział w Międzynarodowej Wystawie Przemysłu Łożyskowego w Chinach w 2018 roku. Nawiązaliśmy kontakt z kupującymi na temat produktów i kontynuowaliśmy tradycje. Na wystawie ... Czytaj więcej
najnowsze wiadomości o firmie Międzynarodowa wystawa łożysk i urządzeń łożyskowych w Szanghaju

Międzynarodowa wystawa łożysk i urządzeń łożyskowych w Szanghaju

[2019-05-10 09:27:01]
8. Międzynarodowa Wystawa Łożyska i Sprzętu Łożyskowego w Szanghaju Wzięliśmy udział w Międzynarodowej Wystawie Łożysk i Sprzętu Łożyskowego w Pekinie w dniach 6–8 maja 2019 r. Nawiązaliśmy kontakty z klientami z różnych krajów, a także nawiązaliśmy kontakty z technikiem na temat produktów. Mamy coś ... Czytaj więcej
Page 1 of 1